3.24.2013

Koca Kafalı Bebekler (Blythe in Dolls)

  Önce Etsy'de gördüm bu bebekleri. Bak bak doyamadım. Sonra google koca kafalı bebekler yazdım. Oradan çıkan görselleri de topladım. Oradan da fiyat görmeye Ebay'e uğradım. Alacağımı aldım oturdum yerime :) Bunlar da bayıldığım koca kafalı bebekler. (Dediğim gibi görseller ebay,etsy ve gooogle görseller'den alınmıştır.)

   Bu bebeklerin asıl adı ise ''blythe''. Arama yapacak olursanız işinizi kolaylaştırayım.
 
   Nasıl sevimliler ya. Kıvırcık saçlar, cool haller. Hepsinden birer tane olsa hayır demem. O kadar çok beğendim anlayacağınız.


   Nasıl bişeysin sen. Çizmelerine ya da tozluklarına kadar benim ol, benimm.  Anlayacağınız üzere, başlarında ve vücutların da örgü şapkalar bulunan koca kafalı bebeler etsy'den alıntı. Eğer bebek alan olursa çok tatlı kıyafetleri etsy'de olduğu gibi ebay'de de mevcut.

l

  Şimdi de gelelim bu beğendiğimiz bebelerin fiyatına. Yine ebay kaynaklı konuşacağım. Ben çok araştırma yapadım. Ama 120 dolarcıklardan başlayıp 580 civarında tatlı tatlı bebeler tuzlu tuzlu fiyatlar gördüm. Tabi bebek haketmediğinden değil. :)

5 yorum:

 1. çok tatlılar, gözlere bayıldım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok beğenenler toplanıp bebeğe girelim :D

   Sil
 2. Oyuncak Bebekleri ve tüm aksesuarları, Elbiseleri şimdi türkiye'de sadece MellStore™'da!
  http://www.mellstore.com/blythe-doll-oyuncaklari

  YanıtlaSil

Günlük Konuşmalar

  Avm'de alınacaklar kısmını halletmişiz, oyuncak kısmına gelmiş sıra. Geziyoruz, kapanmak üzere olduğu için neredeyse kimse...