Ana içeriğe atla

Başbakanı Asacağız, Haydi Sen de Darbeye Gel!!!

   

   Neyin kafasısınız siz? Hedefler daha açık ve net bir dille medya ile bir kez daha paylaşıldı.

   Yazılacak şey çok da bunlarla yetinelim.

  -Askeri darbe yapılacak. Asker göreve!

  - Eğer ilk günlerde bu başarılamazsa diğer plana geçilecek.

  - Tatatataamm! Nurtopu gibi bir sivil darbe yapılacak.

  -Yemedi ya la halk. Bir kısmı yeter. Bütün dünya bizi konuşuyor.Siz gençlere uzatmaları için gaz verin, biber gazı da Tayyip'den. Ohh ne güzel. Saldırın..

  - Yorulmak yok. Halk sokaklardan evine girmeyecek şekilde fitlenecek. Medya arkamızda hiç merak etmeyin.

  -Sürü psikolojisi candır. Yalan, yanlış twitter, face, tv , blog kullanımına devam.  Koskoca bakanlarımız neler uydurup yazıyorlar. Hiç birşey olmaz. Sakın korkmasınlar. Arkalarında koca koca avukatlarımız var.

  -Aydınlarımız! halkı gaza getirmeye devam edecek. Mehmet'in bıraktığı iş yarıda kalmayacak.

  - "Tayyip Erdoğan'ın finali Adnan Menderes'in finali gibi olacaktır. Savaş bizim ve kazandık."

 - Tayyip'i indirip hemen demokratik haklar yerine getirilecek.

 - Önce idam yasası geri gelecek. Tayyip ipte sallandırılacak.

  -Abdullah Öcalan mı? Yok canım, idam yasası kaldırıverin. Aa ne kadar gerici bir zihniyet. İdam yasası falan.

  - Başörtüsü de neymiş. Her gördüğünüzün kafasından çekip alacaksınız o lanet şeyi.

  -Üçüncü köprü ,havalimanı falan iptal. Sakın o da ne öyle? Boşa para harcamak. Pehh..

  - Taksim'e Tayyip'e inat ucubeler dikilecek. Heh heh. O ağaçlar hiç bu sanatın yanına yakışmış mı? İndirin.

  - Ohh ne güzel eskisi gibi borçlarımız da var. Kıçımızı kaldıramayız bir daha. Ay ne rahat bir koltuk böyle.....

Yorumlar

 1. bu sefer sıkar biraz Allah ın izniyle .. yedirtmeyiz..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu gün çok fazla karıştır ortalık. Tam haydi herkes biraz daha akıllandı derken fena oldu.. Ortalığı dağıtmak için bu sefer des sopayla saldıran güruhlar ortaya çıktı. Bu ülkeye, 20 yaşında ki bizlere yazık...

   Sil
 2. Allah hepsine,hepimize akıl fikir versin.Karşılıklı kopurtup duruyorlar...Arada olan memleketime oluyor;yazık etmeseler keske...
  Komplo teorisinden bahsetmişsin;Taksim'i bir takım insan için bu kadar önemli yapan faktör hakkında bilgin ya da fikrin var mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin. Umarım yazık olmaz. Ne diyebilirim ki?

   Belli bir kesimi hedef tahtana oturtuyorsan Halkalı'da ki koca ormanın kesilmesinin manası ne ki? Yani oraya gitmek için pis kokan yerlerden geçmek lazım..

   Yazdıklarım bir tarafa Taksim önemli mi? Beşiktaş'ta devam edilen bir organizasyon...

   Sil
 3. Hakkımızda hayırlısı olsun zor günler vesselam

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok zor günler. Hayırlısı barış olsun..

   Sil
 4. Allah hayırlara erdirsin hepimizi..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hepimize bol bol akıl versin diye devam ediyorum ben :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Stilistlerden Çizimler (IIlustrations)

O kadar stilistliğe gitmeye çalışıyorum, ediyorum dedim madem, biraz da bana ilham veren görüp de beğendiğim çalışmaları sizinle de paylaşayım istedim. (Bu arada ufak bir not: Ben, çizim tekniklerini yarın öğreneceğim için ve ilk denemelerimden haz etmediğim için ve silüet ve kıyafet duruşunu kavrayabilmek için bakarak çizim yapmayı yeğledim. Yani son zamanlarda ki çizimlerim tamamıyla benim tasarımlarım olmadı.Ama çizimlerimde ilerleme kaydetmeme büyük katkıları oldu. Kısacası siz de elinize kağıt kalem alıp başlayabilirsiniz. Olmadı mı canınızı sıkmayın. Hiç olmadı bana yazın anlayamadığınız noktaları. Yarım doktor misali, ama canınızdan olmazsınız :)     Size yardımcı olabilecek diğer noktalar ise, çizimini gördüğünüz bir modelin kalıbını çıkartabiliyorsanız eğer, yahut pratik olarak değil de direkt modelistlik eğitimi almışsanız kalıbını çıkartıp, dikip, bilmem hangi markanın çook beğendiğiniz ama o çook fiyatından dolayı alamadığınız modelini üzerinizde hep birlikte görebiliriz. Y…

Yaka Yapımı

Stilistlik kursumuzda bu hafta yaka yapımı üzerine yoğunlaştılar. Yoğunlaştılar dememin sebebi ise maalesef malzemem olmadığı için,ve yakın tuhafiyelerde bulamadığım için ortada kalmam yüzünden. Uzun süredir rahatsızlıklarım ve bilumum sıkıntılı sebeplerden ötürü kurslarıma gidememiştim. Malzemelerden de bir  gün önce haberim olunca başka bir yerlerden bulma ümidim de kalmadı. Arkadaşlarım, benim uzun süredir yapmak istediğim yakaları yaparken ben de onları izledim. Biraz çizim yaptım. Birazcık ta dikiş. Gözüm onlarda olunca pek iş yapamadım zaten.

                                                             Yaka kalıp örnekleri:
  Malzemelere gelirsek;

  -Keçe ( Hoca beyaz,krem ve siyah tercih etmemizi istemişti. Bence istenilen renkte keçe kullanılabilir. Hatta bence kumaş çok daha şık olur. Benden söylemesi.)

-İnci (Büyük ve arkası yassı olanları tercih ettiler. Yapıştırabilmek için arkasının yassı olması önemli bir pozisyon oluşturuyor.)-Silikon tabancası artı silikon almayı unutma…

Salvador Ve Sürrealizm

Bir kaç senedir Salvador Dali ile tanıdığım ve beni içine çekip bir daha da çıkaramayan sürrealist resimler.. Başka ressamlar da var elbet. Ana temanın Dali olmasının ilk sebebi, onunla sevmiş olmam. Bu resimdeki de Salvador amcamız. İşin en güzel tarafı bu fotoğrafın dijital tekniklerle hayat bulmamış olması.
 Bir kaç ay önce Salvador Dali sergisi Tophane-i Amirede idi. Hayalim; nette gördüğüm, beni cezbeden  o zekice çizilmiş resimlerin çok daha fazlasını görebilmekti. Ama neredeyse bütün çizimler benim zekamın fazlasıyla üstündeydi. Eğer güzel sanatlar öğrencisi olsaydım çok şey öğreneceğim kesindi. Maalesef değilim...
  Başlığa bakıp ta, öyle internetten edindiğim bir kaç bilgi ve beğeniyle sürrealizm üzerine ahkam kesmemi bekliyorsanız yanılıyorsunuz. Tek amacım, görmemiş olmanız ihtimaline karşı, bir kaç resim ekleyip sizin de sürüklenmenizi sağlamaktı.