11.30.2013

Bebek Odaları

 Bebek odası denildimi akan sular duruyor benim için. Çok az bir zamanımız kaldı. Ama biz hala olduğumuz yerde sayıyoruz. Bir kere Eyüp'de ki mağazaları gezdik. O kadar.  Hem istediğimiz gibi, hem orjinal, hem fiyatı makul, hem de istediğimiz tüm özellikler bir arada olsun denilince tıkanıp kalıyor insan. Ama interette ne ciciler var ne ciciler. Off. Yani karşımda dağ olsa yıkılırdı. Fiyatlarda o biçim tabi. Hak ediyorlar mı? Kesinlikle evet! Şu güzelliklerden bir parça sizlere de göstereyim. Hem de, aylardır saatlerce bilgisayar başında oturmamın bloğumada bir faydası olsun. Değil mi? :)                                   Orjinal detayları olan bir oda. Pembe, beyaz ve çok şık :)

                                             Erkek bebek odaları için farklı bir beşik modeli.


                                                              Yuvarlak beşikler favorim, harikalar..
                                                       Pembe ve hoş bir model daha :)


                                                         Ooo, tam saraylı havası var...

                     Kesinlikle favori odam. Ahh o prenseslere layık dolap benim kızımın olsa..

 NOT: http://www.cropbebe.comdan alınmıştır...

2 yorum:

  1. Bebek odası hazırlamak çok zevkli, oda hazırlanınca yavruyu o odada görmek için daha da sabırsızlanıyorsun:) Bütün odalar çok güzel gözüküyor, seçim yapmak zor oluyor kolay gelsin:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ahh biz de daha oda yok ama olsada sevsek moduna çoktan girdim :) İstediğim gibi olur inşallah. Gerçi istediğim şeyin olması pek zor ya neyse :)

      Sil

Günlük Konuşmalar

  Avm'de alınacaklar kısmını halletmişiz, oyuncak kısmına gelmiş sıra. Geziyoruz, kapanmak üzere olduğu için neredeyse kimse...