11.30.2015

İlk Hobi FuarıTUCH EXPO - Tuhafiye, Çeyiz, Hediyelik ve Hobi Fuarı Etkinlik Afişi  Fuar gezmeyi sever misiniz? Benim için ne olduğu fark etmeksizin gezebilirim. Toptan satıyorlarmış falan hiç ırgalamaz. Kızım olduğundan beri, pinterestte fink ata ata, el yapımı şeylerin ne kadar ucuza geldiğini görüp, devasa fiyatlara yok artık diyebilince, biz yaparız, ben yaparım falan demeye başladım(k). O zamandan beri kırtasiye ve tuhafiyeler daha bir anlam kazandı. Bu fuarı da görünce ve ilk olduğu için, çoğu kişinin haberi olmayacağını düşünerek eklemeye karar verdim. Ben boncuklara odaklanacağım. Kocaman kocaman boncuklar lazım bana. Küçük vatandaş için. Sayfasını kontrol etmeden, davetiye almadan ve halka açık olduğu günleri kontrol ederek gidin lütfen!


6 yorum:

 1. Aaa ne güzel bişeymiş bu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değil mi? Eğlenceli, minik minik detaylar, detaylar, detaylar... :)

   Sil
 2. Fuarları severım bulduğum her fuara gıderım ;) Hıcbırsey almam zaten buyuk fuarlarda kısısel olarak satış da yapılmaz ama oralarda konuyla ılgılı tum yenılıklere sahıt olursunuz yenı fıkırler kazanırsınız. sonra çocuklara degısıklık olur ben de kendımı fuarın konusu ıtıbarıyle spesıfık de olsa güncel olan bırseylerın ıcınde bulmuş olurum.

  Gercı Fuarlar genelde pahalı olurlar ;(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa ben ucuz olur dşye düşünüştüm. Çocuklar için ahşap boncuklar çok pahalı zaten. Bebek fuarında falan daha ucuz oluyor. Ben öyle ummuştum. Öyle olur inşallah. Satış var çünkü.

   Ama evet satış yapılmayanına gitmeyi de çok seviyorum. Eşim genelde saçma bulsada :)

   Sil
 3. keşke ankarada açılsa. çok isterim gezmeyi..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belki, yakında orada da,bir fuar yaparlar.

   Sil

Günlük Konuşmalar

  Avm'de alınacaklar kısmını halletmişiz, oyuncak kısmına gelmiş sıra. Geziyoruz, kapanmak üzere olduğu için neredeyse kimse...